Stavební práce provádíme od roku 1989, kdy se Lubomír Ludvík starší a jeho syn Lubomír Ludvík mladší začali zabývat výstavbou a rekonstrukcemi rodinných domů, bytových jader, zateplení fasád, strojních omítek, litých podlah a terénními úpravami.

 

Po personálním posílení kvalitních pracovníků se stavební činnost rozrůstala, a proto na základě bohatých zkušeností ve stavebnictví vznikla v roce 2009 firma Alfa Grif s.r.o., která stále navazuje na dlouholetou praxi v oboru stavebnictví, a rozšířila svoji nabídku o lití anhydritových a cementových podlah.

 

V roce 2020 kdy vstoupil do firmy nový jednatel, byla stavební výroba rozšířena, firma Alfa Grif s.r.o. nabrala další nové zkušenosti,  a rozvinula se v oblasti výstavby průmyslových, komerčních staveb  a zemědělských ocelových hal s důrazem na ucelené dodávky prací. Rozšířila se  působnost realizací  stavebních prací postupně na celé území ČR, a také v zahraničí. 

 

Předpokladem naší firmy je maximální uspokojení potřeb zadavatele, a jeho dlouhodobé spokojenosti, korektní přístup, kreativní myšlení, neustálé vzdělávání všech našich pracovníků, průběžné doplňování odborných znalostí, úspěšná aplikace moderních technologií, a v neposlední řadě precizně odvedená řemeslná práce. Celková kvalita odvedeného díla je zásadní  požadavek, který se svou prací snažíme plně zabezpečovat. 

 

Naším hlavním cílem je maximální uspokojení potřeb zadavatele a jeho dlouhodobá spokojenost.

 

Lubomír Ludvík  Alfa Grif s.r.o.

Lubomír Ludvík, jednatel

ALFA GRIF s.r.o.